“didemtanyel.com” isimli internet sitesinde yer alan bütün konular herhangi bir ticari maksat ve yönlendirme niyeti taşımadan ; ilgi alanında kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmıştır. Sağlık hizmeti vermez, tanı ve tedavi sadece doktor tarafından yasalarca belirlenen statülü yerlerde yapılması gerekmektedir.

Bu İnternet sayfasında yazılı bilgiler, hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu İnternet sayfasında yayınlanan bilgilerin, bu amaçla kullanımından oluşacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu web sayfasına giriş yapmış kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

“didemtanyel.com” web sayfası sağlık kuruluşunu veya bir işletmeyi temsil etmemektedir.

İlgili yasa gereği bu web sayfasında , hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası fotoğrafları yayımlanmamaktadır. Bu web sayfasında anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.

İlgili yasa gereği bu web sitede , hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Bu web sitesinde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurmanız gerektiği özellikle bilinmelidir.

Fotoğraf ve Görsellerin Telif Durumu

“didemtanyel.com” web sayfasında kullanılmış fotoğraf ve görseller, tasarımcı tarafından ilgili firmalardan uygun şartlarda lisanslar ile elde edilmiştir. Telif iddiaları Yasal makamlarca talep edinildiğinde ispatlanmak üzere saklıdır. Kullanılan fotoğraflar ve imajlar ürün tanıtım, satışı amacı taşımaz sadece tasarımsal olarak kullanılmaktadır.

Lisanslı görsellerin burdan edinilip kullanılması durumlarında, Telif hakları bulununan sağlayıcı firma göreselli kullananlar hakkında telif hakları kuralları doğrultusunda hak iddia edebileceği bilinmelidir.